plasma-bigscreen - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Connected
id: Terkoneksi

en: Speed
id: Kecepatan

en: Enter Password For %1
id: Masukkan Sandi Untuk %1

en: Password...
id: Sandi...

en: Connect
id: Koneksikan

en: Cancel
id: Batal

en: Are you sure you want to forget the network %1?
id: Apakah kamu yakin ingin melupakan jaringan %1?

en: Forget
id: Lupakan

en: Refresh
id: Segarkan

en: Exit
id: Keluar

en: Configure Plasma wifi
id: Konfigurasi wifi Plasma
