plasma-bigscreen - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Use Colored Tiles
id: Gunakan Tile Berwarna

en: Use Expanding Tiles
id: Gunakan Tile Luas

en: close
id: tutup

en: Pairing Request From %1
id: Permintaan Penyandingan Dari %1

en: Accept
id: Setujui

en: Reject
id: Apkir

en: Increase Volume
id: Tambahi Volume

en: Decrease Volume
id: Kurangi Volume

en: Mute
id: Bungkam

en: Audio Device chooser
id: Pemilih Peranti Audio

en: Network
id: Jaringan

en: Websocket Address:
id: Alamat Websocket:

en: Additional Settings:
id: Pengaturan Tambahan:

en: Enable Notifications
id: Fungsikan Notifikasi

en: Enable Remote TTS
id: Fungsikan Remot TTS

en: Enable Remote STT
id: Fungsikan Remot STT

en: Recent
id: Baru-baru ini

en: Voice Apps
id: Aplikasi Suara

en: Applications
id: Aplikasi

en: Games
id: Permainan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Getting Ready... Please Wait
id: Hampir Selesai... Mohon Tunggu
