plasma-bigscreen - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
it: Configura Plasma Audio

en: Adjust Volume
it: Regola il volume

en: Exit
it: Esci

en: Playback Devices
it: Dispositivi di riproduzione

en: Recording Devices
it: Dispositivi di registrazione

en: Audio Device Chooser
it: Selettore del dispositivo audio

en: Press the [←] Back button to return to device selection
it: Premi il pulsante [←] Indietro per tornare alla selezione del dispositivo
