plasma-bigscreen - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Connected
it: Connesso

en: Speed
it: Velocità

en: Enter Password For %1
it: Digita la password per %1

en: Connect
it: Connetti

en: Cancel
it: Annulla

en: Are you sure you want to forget the network %1?
it: Sei sicuro di voler dimenticare la rete %1?

en: Forget
it: Dimentica

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Exit
it: Esci

en: Manage Connections
it: Gestisci le connessioni

en: Configure Plasma wifi
it: Configura il wifi di Plasma
