plasma-bigscreen - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Set as default device
it: Imposta come dispositivo predefinito

en: Adjust Volume
it: Regola il volume

en: Audio Devices
it: Dispositivi audio

en: Playback Devices
it: Dispositivi di riproduzione

en: Recording Devices
it: Dispositivi di registrazione
