plasma-bigscreen - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Display Configuration
it: Configurazione dello schermo

en: Selected display
it: Schermo selezionato

en: Display %1
it: Schermo %1

en: Enabled
it: Abilitato

en: Screen mode (Resolution & Refresh Rate)
it: Modalità schermo (risoluzione e frequenza di aggiornamento)

en: Scale
it: Scala
