plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
ka: Plasma-ის აუდიოს მორგება

en: Adjust Volume
ka: ხმის მორგება

en: Exit
ka: გასვლა

en: Playback Devices
ka: დამკვრელი მოწყობილობები

en: Recording Devices
ka: ჩამწერი მოწყობილობები

en: Audio Device Chooser
ka: აუდიო მოწყობილობის არჩევა

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ka: მოწყობილობის არჩევანზე დასაბრუნებლად დააწექით [←] უკან გასვლას
