plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: May
ka: მაისი

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოემ

en: Dec
ka: დეკ

en: Time Display
ka: დროის ჩვენება

en: Timezone:
ka: დროის სარტყელი:

en: Set time automatically:
ka: დროის ავტომატურად დაყენება:

en: Time
ka: დრო

en: Date
ka: თარიღი

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
ka: გარეგნობის პარამეტრებზე დასაბრუნებლად დააწექით [←] უკან გასვლას

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
ka: კონფიგურაციის შესანახად და პარამეტრებზე დასაბრუნებლად დააწექით [←] უკან გასვლას

en: Your local timezone is %1
ka: თქვენი ლოკალური დროის სარტყელია : %1

en: Exit
ka: გასვლა
