plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
ka: KDE Connect-ის მორგება

en: This device is paired
ka: ეს მოწყობილობა დაწყვილებულია

en: Unpair
ka: დაწყვილების მოხსნა

en: This device is requesting to be paired
ka: ეს მოწყობილობა დაწყვილებას მოითხოვს

en: Accept
ka: დასტური

en: Reject
ka: უარყოფა

en: This device is not paired
ka: ეს მოწყობილობა დაწყვილებული არაა

en: Pair
ka: დაწყვილება

en: Pairing request sent to device
ka: მოწყობილობაზე დაწყვილების მოთხოვნა გაგზავნილია

en: This device is not reachable
ka: ეს მოწყობილობა მიუწვდომელია

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ka: მოწყობილობის არჩევანზე დასაბრუნებლად დააწექით [←] უკან გასვლას

en: Exit
ka: გასვლა
