plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Connected
ka: დაკავშირებული

en: Speed
ka: სიჩქარე

en: Enter Password For %1
ka: შეიყვანეთ %1-ის პაროლი

en: Password...
ka: პაროლი...

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ დაივიწყოთ ქსელი "%1"?

en: Forget
ka: დავიწყება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Exit
ka: გასვლა

en: Manage Connections
ka: შეერთებების მართვა

en: Configure Plasma wifi
ka: Plasma Wifi-ის მორგება
