plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: General
ka: ზოგადი

en: Use Colored Tiles
ka: გაფერადებული ფილების გამოყენება

en: Use Expanding Tiles
ka: გაფართოებადი ფილების გამოყენება

en: close
ka: დახურვა

en: Pairing Request From %1
ka: დაწყვილების მოთხოვნა %1-დან

en: Accept
ka: დასტური

en: Reject
ka: უარყოფა

en: Increase Volume
ka: ხმის აწევა

en: Decrease Volume
ka: ხმის დაწევა

en: Mute
ka: დადუმება

en: Audio Device chooser
ka: აუდიო მოწყობილობის არჩევა

en: Network
ka: ქსელი

en: Websocket Address:
ka: ვებსოკეტის მისამართი:

en: Additional Settings:
ka: დამატებითი პარამეტრები:

en: Enable Notifications
ka: გაფრთხილებების ჩართვა

en: Enable Remote TTS
ka: დაშორებული TTS-ის ჩართვა

en: Enable Remote STT
ka: დაშორებული STT-ის ჩართვა

en: Recent
ka: ახლახანს

en: Voice Apps
ka: ხმის აპები

en: Applications
ka: აპლიკაციები

en: Games
ka: თამაშები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Getting Ready... Please Wait
ka: მომზადება.. გთხოვთ, მოითმინოთ

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
ka: Bigscreen -მა მთელი სისტემის კონტროლი აიღო
