plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Desktop Settings
ka: სამუშაო მაგიდის მორგება

en: Bigscreen Settings
ka: Bigscreen-ის მორგება

en: Plasma Bigscreen Settings
ka: Plasma Bigscreen-ის პარამეტრების მორგება

en: © 2025 Plasma developers
ka: © 2025 Plasma-ის პროგრამისტები

en: Settings module to open
ka: გასახსნელი პარამეტრების მოდული

en: Settings
ka: მორგება

en: Open desktop settings?
ka: გავხსნა სამუშაო მაგიდის მორგების ფანჯარა?

en: The desktop settings application does not support key navigation, a mouse may be required. However, it contains extra settings that may be useful.
ka: სამუშაო მაგიდის პარამეტრების აპლიკაციას კლავიატურით ნავიგაციის მხარდაჭერა არ აქვს და შესაძლოა, თაგუნა დაგჭირდეთ, თუმცა ის შეიცავს დამატებით პარამეტრებს, რომლებიც შეიძლება სასარგებლო იყოს.
