plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Display Configuration
ka: ეკრანის მორგება

en: Selected display
ka: არჩეული ეკრანი

en: Display %1
ka: ეკრანი %1

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Screen mode (Resolution & Refresh Rate)
ka: ეკრანის რეჟიმი (გაფართოება და განახლების სიხშირე)

en: Scale
ka: მასშტაბი
