plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Adjust Date and Time Settings
ka: დროისა და თარიღის პარამეტრების გასწორება

en: Timezone
ka: დროის სარტყელი

en: Set time automatically
ka: დროის ავტომატურად დაყენება

en: Time
ka: დრო

en: Date
ka: თარიღი

en: Back
ka: უკან

en: Search City / Region
ka: ქალაქის / რეგინის ძებნა

en: Your local timezone is %1
ka: თქვენი ლოკალური დროის სარტყელია : %1

en: System
ka: სისტემა

en: Homescreen Appearance
ka: საწყისი ეკრანის გარეგნობა

en: Colored tiles
ka: ფერადი ფილები

en: Tile backgrounds will be colored based on the app's icon
ka: ფილების ფონი აპის ხატულის მიხედვით გაფერადდება

en: Wallpaper blur
ka: ფონის სურათის გაბუნდოვნება

en: Apply a blur effect to the wallpaper on the homescreen
ka: გაბუნდოვნების გადატარება საწყისი ეკრანის ფონის სურათზე

en: Global theme
ka: გლობალური თემა

en: Set the system theme
ka: სისტემური თემის დაყენება

en: Window decorations
ka: ფანჯრის დეკორაციები

en: Have a window frame (minimize, maximize, close), for apps that request it
ka: ფანჯრის ჩარჩოს (ჩაკეცვა, გაშლა და დახურვა) დამალვა აპებისთვის, რომლებიც ამას ითხოვენ

en: Navigation sounds
ka: ნავიგაციის ხმები

en: Play a sound when the selected item changes in system apps
ka: ხმის დაკვრა, როცა სისტემურ აპებში არჩეული ელემენტი იცვლება

en: Power inhibition
ka: კვების ინჰიბიცია

en: Prevent the system from automatically sleeping
ka: სისტემის ავტომატური ძილის თავიდან აცილება

en: Adjust date and time
ka: დროისა და თარიღის გასწორება

en: Shortcuts
ka: მალსახმობები

en: Open home overlay shortcut
ka: საწყისი ეკრანის განლაგების გახსნის მალსახმობი

en: Open homescreen shortcut
ka: საწყისი ეკრანის გახსნის მალსახმობი

en: Open settings shortcut
ka: მორგების ფანჯრის გახსნის მალსახმობი

en: Open tasks shortcut
ka: ამოცანების გახსნის მალსახმობი

en: Shortcut currently set to
ka: მალსახმობი მიმდინარე მნიშვნელობაა

en: Reset to default
ka: ნაგულისხმევ მნიშვნელობაზე დაბრუნება

en: Set Shortcut
ka: მალსახმობის დაყენება

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

[ctx: unit of time]
en: Second
ka: წამი
