plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Connected
ka: დაკავშირებულია

en: IP Address Details
ka: IP მისამართის დეტალები

en: Network information
ka: ქსელის ინფორმაცია

en: Connect
ka: მიერთება

en: Disconnect
ka: გათიშვა

en: Forget network
ka: ქსელის დავიწყება

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ დაივიწყოთ ქსელი "%1"?

en: Network details
ka: ქსელის დეტალები

en: Speed
ka: სიჩქარე

en: Network
ka: ქსელი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Connections
ka: კავშირები

en: Enter Password For %1
ka: შეიყვანეთ %1-ის პაროლი

en: Password…
ka: პაროლი…

en: Cancel
ka: გაუქმება
