plasma-bigscreen - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Web Apps
ka: ვებაპები

en: Add Web App
ka: ვებაპის დამატება

en: Installed web apps
ka: დაყენებული ვებაპები

en: Add Web Application
ka: ვებაპის დამატება

en: Name
ka: სახელი

en: User agent (empty for default)
ka: მომხმარებლის აგენტი (დატოვეთ ცარიელი ნაგულისხმევისთვის)

en: User Agent
ka: მომხმარებლის აგენტი

en: Default user agent
ka: ნაგულისხმევი მომხმარებლის აგენტი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Delete web app %1?
ka: წავშალო ვებაპი %1?
