plasma-bigscreen - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Favorites Manager
lt: Mėgstamų tvarkytuvė

en: Add Favorites
lt: Pridėti mėgstamų

en: Remove Favorites
lt: Šalinti mėgstamas

en: Screenshot
lt: Ekrano kopija

en: Audio
lt: Garsas

en: Wi-Fi
lt: Belaidis ryšys (Wi-Fi)

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

[ctx: @action:button Opens an overview of all currently running apps]
en: Tasks
lt: Užduotys

en: Controller
lt: Pultas

en: Currently capturing keys…
lt: Šiuo metu pagriebiami klavišai…

en: Key capture off
lt: Klavišų pagriebimas išjungtas

en: On-screen Keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Hold to close…
lt: Laikykite norėdami užverti…

[ctx: As in: These apps are currently opened]
en: Open Apps
lt: Atvertos programos

en: Close all apps
lt: Užverti visas programas

en: Battery: %1%
lt: Akumuliatorius: %1%

en: Customize Favorites
lt: Tinkinti mėgstamas

en: Accept Pairing Request From %1?
lt: Priimti suporavimo užklausą iš %1?

en: Exit Bigscreen
lt: Išeiti iš Bigscreen

en: Power
lt: Maitinimas

en: Audio Settings
lt: Garso nuostatos

en: Internet Settings
lt: Interneto nuostatos

en: Favorites
lt: Mėgstamos

en: Recent
lt: Paskiausiai naudotos

en: Applications
lt: Programos

en: Games
lt: Žaidimai

en: Controller added: %1
lt: Pultas pridėtas: %1

en: Controller removed: %1
lt: Pultas pašalintas: %1

en: Remote added: %1
lt: Nuotolinio valdymo pultas pridėtas: %1

en: Remote removed: %1
lt: Nuotolinio valdymo pultas pašalintas: %1

en: System taking over controller input
lt: Sistema perima įvedimą pultu

en: Application taking over controller input
lt: Programa perima įvedimą pultu

[ctx: @info]
en: Plasma Bigscreen has enabled system-wide inhibition
lt: Plasma Bigscreen įjungė slopinimą sistemos mastu

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
lt: Ieškoti…
