plasma-bigscreen - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Desktop Settings
lv: Darbvirsmas iestatījumi

en: Bigscreen Settings
lv: Lielā ekrāna iestatījumi

en: Plasma Bigscreen Settings
lv: „Plasma“ lielā ekrāna iestatījumi

en: © 2025 Plasma developers
lv: © 2025 „Plasma“ izstrādātāji

en: Settings module to open
lv: Atveramais iestatījumu modulis

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Open desktop settings?
lv: Vai atvērt darbvirsmas iestatījumus?

en: The desktop settings application does not support key navigation, a mouse may be required. However, it contains extra settings that may be useful.
lv: Darbvirsmas iestatījumu lietotne neatbalsta navigāciju ar taustiņiem — var būt nepieciešama pele. Tomēr šī lietotne satur papildu iestatījumus, kas var būt noderīgi.
