plasma-bigscreen - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: The user agent to browse with.
lv: Lietotāja aģents pārlūkošanai.

en: The name of the web app
lv: Tīmekļa lietotnes nosaukums

en: link of website to launch
lv: saite uz tīmekļa vietni palaišanai

en: Webview
lv: Tīmekļa vietnes skats

en: Plasma Bigscreen Webapp runtime
lv: „Plasma Bigscreen“ Tīmekļa vietnes lietotnes izpildlaiks

en: © 2025 Plasma developers
lv: © 2025 „Plasma“ izstrādātāji

[ctx: @info:status]
en: Entered Full Screen mode
lv: Iegāja pilnekrāna režīmā

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen (Esc)
lv: Iziet no pilnekrāna režīma („Esc“)

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmute
lv: Noņemt klusumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Mute
lv: Apklusināt

[ctx: @label]
en: Speed
lv: Ātrums

[ctx: @action:inmenu]
en: Loop
lv: Atkārtot

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Fullscreen
lv: Iziet no pilnekrāna režīma

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Fullscreen
lv: Ieiet pilnekrāna režīmā

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Controls
lv: Slēpt vadīklas

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Controls
lv: Rādīt vadīklas

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video
lv: Atvērt video

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio
lv: Atvērt audio

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video in New Tab
lv: Atvērt video jaunā cilnē

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio in New Tab
lv: Atvērt audio jaunā cilnē

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Video
lv: Saglabāt video

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Video Link
lv: Kopēt video saiti

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image in New Tab
lv: Atvērt attēlu jaunā cilnē

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image
lv: Kopēt attēlu

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image Link
lv: Kopēt attēla saiti

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link
lv: Atvērt saiti

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in New Window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Link
lv: Saglabāt saiti

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
lv: Kopēt saiti

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
lv: Izgriezt

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Open
lv: Atvērt
