plasma-bigscreen - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Favorites Manager
lv: Izlases pārvaldnieks

en: Add Favorites
lv: Pievienot izlasei

en: Remove Favorites
lv: Izņemt no izlases

en: Home
lv: Mājas

en: Search
lv: Meklēt

[ctx: @action:button Opens an overview of all currently running apps]
en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Controller
lv: Kontrolieris

en: Currently capturing keys…
lv: Notiek taustiņu tveršana…

en: Key capture off
lv: Taustiņu tveršana ir izslēgta

en: On-screen Keyboard
lv: Ekrāna tastatūra

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Hold to close…
lv: Paturiet, lai aizvērtu…

[ctx: As in: These apps are currently opened]
en: Open Apps
lv: Atvērt lietotnes

en: Close all apps
lv: Aizvērt visas lietotnes

en: Battery: %1%
lv: Baterija: %1 %

en: Customize Favorites
lv: Pielāgot izlasi

en: Exit Bigscreen
lv: Iziet no lielā ekrāna

en: Power
lv: Jaudas pārvaldība

en: Audio Settings
lv: Skaņas iestatījumi

en: Internet Settings
lv: Interneta iestatījumi

en: Favorites
lv: Izlase

en: Recent
lv: Nesenie

en: Applications
lv: Lietotnes

en: Games
lv: Spēles

en: Controller added: %1
lv: Pievienots kontrolieris: %1

en: Controller removed: %1
lv: Noņemts kontrolieris: %1

en: Remote added: %1
lv: Pievienota tālvadības pults: %1

en: Remote removed: %1
lv: Noņemta tālvadības pults: %1

en: System taking over controller input
lv: Sistēma pārņem kontroliera ievadi

en: Application taking over controller input
lv: Lietotne pārņem kontroliera ievadi

[ctx: @info]
en: Plasma Bigscreen has enabled system-wide inhibition
lv: „Plasma Bigscreen“ ir ieslēdzis visas sistēmas iesnaudināšanas nomākšanu

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
lv: Meklēt…
