plasma-bigscreen - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Set as default device
lv: Iestatīt par noklusējuma ierīci

en: Adjust Volume
lv: Mainīt skaļumu

[ctx: volume percentage]
en: %1%
lv: %1 %

en: Audio Devices
lv: Audio ierīces

en: Playback Devices
lv: Atskaņojošās ierīces

en: Recording Devices
lv: Ierakstošās ierīces
