plasma-bigscreen - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: This device is paired
lv: Ierīce ir sapārota

en: Unpair
lv: Atpārot

en: This device is requesting to be paired
lv: Ierīce pieprasa sapārošanu

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Reject
lv: Noraidīt

en: This device is not paired
lv: Šī ierīce nav sapārota

en: Pairing request sent
lv: Sapārošanas pieprasījums ir nosūtīts

en: Pair
lv: Sapārot

en: This device is not reachable
lv: Ierīces nav sasniedzama

en: Devices
lv: Ierīces
