plasma-bigscreen - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
nl: Plasma audio configureren

en: Adjust Volume
nl: Volume aanpassen

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Playback Devices
nl: Afspeelapparaten

en: Recording Devices
nl: Apparaten worden opgenomen

en: Audio Device Chooser
nl: Kiezer van audio-apparaat

en: Press the [←] Back button to return to device selection
nl: Druk op de knop [←] Terug om naar selectie van apparaat terug te keren
