plasma-bigscreen - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: May
nl: mei

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Time Display
nl: Tijdweergave

en: Timezone:
nl: Tijdzone:

en: Set time automatically:
nl: Tijd automatisch instellen:

en: Time
nl: Tijd

en: Date
nl: Datum

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
nl: Druk op de knop [←] Terug om naar instellingen voor uiterlijk terug te keren

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
nl: Druk op de knop [←] Terug om configuratie op te slaan en naar instellingen terug te keren

en: Your local timezone is %1
nl: Uw lokale tijdzone is %1

en: Exit
nl: Afsluiten
