plasma-bigscreen - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
nl: KDE Connect configureren

en: This device is paired
nl: Dit apparaat is gepaard

en: Unpair
nl: Paar uit elkaar halen

en: This device is requesting to be paired
nl: Dit apparaat vraagt te worden gepaard

en: Accept
nl: Accepteren

en: Reject
nl: Afwijzen

en: This device is not paired
nl: Dit apparaat is niet gepaard

en: Pair
nl: Paar

en: Pairing request sent to device
nl: Verzoek om een paar te maken verzonden naar apparaat

en: This device is not reachable
nl: Dit apparaat is niet bereikbaar

en: Press the [←] Back button to return to device selection
nl: Druk op de knop [←] Terug om naar selectie van apparaat terug te keren

en: Exit
nl: Afsluiten
