plasma-bigscreen - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Connected
nl: Verbonden

en: Speed
nl: Snelheid

en: Enter Password For %1
nl: Wachtwoord invoeren voor %1

en: Password...
nl: Wachtwoord...

en: Connect
nl: Verbinden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Are you sure you want to forget the network %1?
nl: Wilt u het netwerk %1 vergeten?

en: Forget
nl: Vergeten

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Manage Connections
nl: Verbindingen beheren

en: Configure Plasma wifi
nl: Plasma wifi configureren
