plasma-bigscreen - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: General
nl: Algemeen

en: Use Colored Tiles
nl: Gekleurde tegels gebruiken

en: Use Expanding Tiles
nl: Zich uitbreidende tegels gebruiken

en: close
nl: sluiten

en: Pairing Request From %1
nl: Verzoek om een paar te maken van %1

en: Accept
nl: Accepteren

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Increase Volume
nl: Volume verhogen

en: Decrease Volume
nl: Volume verlagen

en: Mute
nl: Dempen

en: Audio Device chooser
nl: Kiezer van audio-apparaat

en: Network
nl: Netwerk

en: Websocket Address:
nl: Websocket-adres:

en: Additional Settings:
nl: Extra instellingen:

en: Enable Notifications
nl: Meldingen inschakelen

en: Enable Remote TTS
nl: TTS op afstand inschakelen

en: Enable Remote STT
nl: STT op afstand inschakelen

en: Voice Apps
nl: Geluidstoepassingen

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Games
nl: Spellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Getting Ready... Please Wait
nl: Gereed maken... even geduld

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
nl: Bigscreen heeft systeembreed slapen ingeschakeld
