plasma-bigscreen - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Web Apps
nl: Webtoepassingen

en: Add Web App
nl: Webtoepassing toevoegen

en: Installed web apps
nl: Geïnstalleerde webtoepassingen

en: Add Web Application
nl: Webtoepassing toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: User agent (empty for default)
nl: Gebruikersagent (leeg als standaard)

en: User Agent
nl: Gebruikersagent

en: Default user agent
nl: Standaard gebruikersagent

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete web app %1?
nl: Webtoepassing %1 verwijderen?
