plasma-bigscreen - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Connected
nl: Verbonden

en: IP Address Details
nl: Details van IP-adres

en: Network information
nl: Netwerkinformatie

en: Connect
nl: Verbinden

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Forget network
nl: Netwerk vergeten

en: Are you sure you want to forget the network %1?
nl: Wilt u het netwerk %1 vergeten?

en: Network details
nl: Netwerkdetails

en: Speed
nl: Snelheid

en: Network
nl: Netwerk

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Enter Password For %1
nl: Wachtwoord invoeren voor %1

en: Password…
nl: Wachtwoord…

en: Cancel
nl: Annuleren
