plasma-bigscreen - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Jan
nn: Jan.

en: Feb
nn: Feb.

en: Mar
nn: Mars

en: Apr
nn: Apr.

en: May
nn: Mai

en: Jun
nn: Juni

en: Jul
nn: Juli

en: Aug
nn: Aug.

en: Sep
nn: Sep.

en: Oct
nn: Okt.

en: Nov
nn: Nov.

en: Dec
nn: Des.

en: Time Display
nn: Vising av klokkeslett

en: Timezone:
nn: Tidssone:

en: Set time automatically:
nn: Still klokka automatisk:

en: Time
nn: Klokkeslett

en: Date
nn: Dato

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
nn: Trykk «[←] Tilbake» for å gå tilbake til utsjånads­innstillingane

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
nn: Trykk «[←] Tilbake» for å lagra oppsettet og gå tilbake til innstillingane

en: Your local timezone is %1
nn: Lokal tidssone er %1

en: Exit
nn: Avslutt
