plasma-bigscreen - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
nn: Set opp KDE Connect

en: This device is paired
nn: Eininga er para

en: Unpair
nn: Løys paring

en: This device is requesting to be paired
nn: Eining ber om å verta para

en: Accept
nn: Godta

en: Reject
nn: Avvis

en: This device is not paired
nn: Eininga er ikkje para

en: Pair
nn: Par

en: Pairing request sent to device
nn: Sende paringsførespurnad til eining

en: This device is not reachable
nn: Får ikkje kontakt med eininga

en: Press the [←] Back button to return to device selection
nn: Trykk «[←] Tilbake» for å velja ny eining

en: Exit
nn: Avslutt
