plasma-bigscreen - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Configure Plasma Audio
nn: Set opp Plasma-lyd

en: Adjust Volume
nn: Juster lydstyrke

[ctx: volume percentage]
en: %1%
nn: %1 %

en: Exit
nn: Avslutt

en: Playback Devices
nn: Avspelingseiningar

en: Recording Devices
nn: Opptakseiningar

en: Audio Device Chooser
nn: Vel lydeining

en: Press the [←] Back button to return to device selection
nn: Trykk «[←] Tilbake» for å velja ny eining
