plasma-bigscreen - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Connected
nn: Tilkopla

en: Speed
nn: Fart

en: Enter Password For %1
nn: Skriv inn passord for %1

en: Password...
nn: Passord …

en: Connect
nn: Kopla til

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Are you sure you want to forget the network %1?
nn: Er du sikker på at du vil gløyma nettverket %1?

en: Forget
nn: Gløym

en: Refresh
nn: Oppdater

en: Exit
nn: Avslutt

en: Manage Connections
nn: Handsam tilkoplingar

en: Configure Plasma wifi
nn: Set opp Plasma-Wi-Fi
