plasma-bigscreen - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Web Apps
nn: Vev-appar

en: Add Web App
nn: Legg til vev-app

en: Installed web apps
nn: Installerte vev-appar

en: Add Web Application
nn: Legg til vev-app

en: Name
nn: Namn

en: URL
nn: Adresse

en: User agent (empty for default)
nn: Brukargent (la stå tom for standardverdi)

en: User Agent
nn: Brukaragent

en: Default user agent
nn: Standard brukaragent

en: Delete
nn: Slett

en: Delete web app %1?
nn: Vil du sletta vev-appen %1?
