plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
pl: Ustawienia dźwięku Plazmy

en: Adjust Volume
pl: Dostosuj głośność

en: Exit
pl: Zakończ

en: Playback Devices
pl: Urządzenia odtwarzające

en: Recording Devices
pl: Urządzenia nagrywające

en: Audio Device Chooser
pl: Wybierak urządzenia dźwiękowego

en: Press the [←] Back button to return to device selection
pl: Aby powrócić do wyboru urządzeń, naciśnij przycisk [←]
