plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Jan
pl: Sty

en: Feb
pl: Lut

en: Apr
pl: Kwi

en: May
pl: Maj

en: Jun
pl: Cze

en: Jul
pl: Lip

en: Aug
pl: Sie

en: Sep
pl: Wrz

en: Oct
pl: Paź

en: Nov
pl: Lis

en: Dec
pl: Gru

en: Time Display
pl: Zapis czasu

en: Timezone:
pl: Strefa czasowa:

en: Set time automatically:
pl: Ustaw czas samoczynnie:

en: Time
pl: Czas

en: Date
pl: Data

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
pl: Naciśnij przycisk wstecz [←] aby powrócić do ustawień wyglądu

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
pl: Naciśnij przycisk wstecz [←] aby zapisać ustawienia i do nich powrócić

en: Your local timezone is %1
pl: Twoja miejscowa strefa czasowa to %1

en: Exit
pl: Zakończ
