plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
pl: Ustawienia KDE Connect

en: This device is paired
pl: To urządzenie jest sparowane

en: Unpair
pl: Odparuj

en: This device is requesting to be paired
pl: Otrzymano żądanie sparowania z urządzeniem

en: Accept
pl: Przyjmij

en: Reject
pl: Odrzuć

en: This device is not paired
pl: To urządzenie nie jest sparowane

en: Pair
pl: Sparuj

en: Pairing request sent to device
pl: Wysłano żądanie parowania z urządzeniem

en: This device is not reachable
pl: To urządzenie jest nieosiągalne

en: Press the [←] Back button to return to device selection
pl: Aby powrócić do wyboru urządzeń, naciśnij przycisk [←]

en: Exit
pl: Zakończ
