plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Connected
pl: Połączony

en: Speed
pl: Szybkość

en: Enter Password For %1
pl: Wpisz hasło dla %1

en: Password...
pl: Hasło...

en: Connect
pl: Połącz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Are you sure you want to forget the network %1?
pl: Czy na pewno zapomnieć o sieci %1?

en: Forget
pl: Zapomnij

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Exit
pl: Zakończ

en: Manage Connections
pl: Zarządzaj połączeniami

en: Configure Plasma wifi
pl: Ustawienia WiFi Plazmy
