plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: General
pl: Ogólne

en: Use Colored Tiles
pl: Stosuj barwne kafelki

en: Use Expanding Tiles
pl: Stosuj rozszerzalne kafelki

en: close
pl: zamknij

en: Pairing Request From %1
pl: Żądanie parowania z %1

en: Accept
pl: Przyjmij

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Increase Volume
pl: Zwiększ głośność

en: Decrease Volume
pl: Zmniejsz głośność

en: Mute
pl: Wycisz

en: Audio Device chooser
pl: Wybierak urządzenia dźwiękowego

en: Network
pl: Sieć

en: Websocket Address:
pl: Adres gniazda sieciowego:

en: Additional Settings:
pl: Dodatkowe ustawienia:

en: Enable Notifications
pl: Włącz powiadomienia

en: Enable Remote TTS
pl: Włącz zdalny TTS

en: Enable Remote STT
pl: Włącz zdalny STT

en: Recent
pl: Ostatnie

en: Voice Apps
pl: Programy z głosem

en: Applications
pl: Programy

en: Games
pl: Gry

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Getting Ready... Please Wait
pl: W trakcie przygotowań... Proszę czekać

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
pl: Duży ekran ma włączone zapobieganie usypianiu systemu
