plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Device information
pl: Szczegóły o urządzeniu

en: Connecting…
pl: Łączenie…

en: Disconnecting…
pl: Rozłączanie…

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Pair
pl: Sparuj

en: Connect
pl: Połącz

en: Forget device
pl: Zapomnij urządzenie

en: Are you sure you want to forget the device %1?
pl: Czy na pewno zapomnieć o urządzeniu %1?

en: Trusted
pl: Zaufane

en: Auto-accept incoming connections
pl: Sam przyjmuj połączenia przychodzące

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: Reject all connections from this device
pl: Odrzucaj wszystkie połączenia od tego urządzenia

en: Device details
pl: Szczegóły o urządzeniu

en: Type: %1
pl: Rodzaj: %1

en: Address: %1
pl: Adres: %1

en: Battery: %1
pl: Bateria: %1

en: Change name
pl: Zmień nazwę

en: Connected
pl: Podłączone

en: %1% Battery
pl: %1% Bateria

en: Enable Bluetooth
pl: Włącz Bluetooth

en: Paired devices
pl: Sparowane urządzenia

en: Available devices
pl: Dostępne urządzenia

[ctx: This device is a Phone]
en: Phone
pl: Telefon

[ctx: This device is a Computer]
en: Computer
pl: Komputer

[ctx: This device is of type Network]
en: Network
pl: Sieć

[ctx: This device is a Headset]
en: Headset
pl: Zestaw słuchawkowy

[ctx: This device is a Headphones]
en: Headphones
pl: Słuchawki

[ctx: This device is a Keyboard (not the music instrument)]
en: Keyboard
pl: Klawiatura

[ctx: This device is a Mouse]
en: Mouse
pl: Mysz

[ctx: This device is a Game controller]
en: Game controller
pl: Pad do gier

[ctx: This device is a Peripheral device]
en: Peripheral
pl: Peryferia

[ctx: This device is a Camera]
en: Camera
pl: Aparat

[ctx: This device is a Printer]
en: Printer
pl: Drukarka

[ctx: This device is an Imaging device (printer, scanner, camera, display, …)]
en: Imaging
pl: Urządzenie obrazujące

[ctx: This device is a Wearable]
en: Wearable
pl: Urządzenie do noszenia

[ctx: This device is a Toy]
en: Toy
pl: Zabawka

[ctx: This device is a Health device]
en: Health
pl: Zdrowie

en: File transfer
pl: Przesyłanie plików

en: Send file
pl: Wyślij plik

en: Input
pl: Wejście

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Network
pl: Sieć

en: Other
pl: Inne
