plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Desktop Settings
pl: Ustawienia pulpitu

en: Bigscreen Settings
pl: Ustawienia Dużego Ekranu

en: Plasma Bigscreen Settings
pl: Ustawienia Dużego Ekranu Plazmy

en: © 2025 Plasma developers
pl: © 2025 Programiści Plazmy

en: Settings module to open
pl: Moduł ustawień do otwarcia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Open desktop settings?
pl: Czy otworzyć ustawienia pulpitu?

en: The desktop settings application does not support key navigation, a mouse may be required. However, it contains extra settings that may be useful.
pl: Aplikacja ustawień pulpitu nie obsługuje poruszania się z klawiatury. Wymagana jest mysz. Jednakże zawiera ona dodatkowe ustawienia, które mogą okazać się użyteczne.
