plasma-bigscreen - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Layout cannot be changed while widgets are locked
pl: Nie można zmienić układu, gdy elementy interfejsu są unieruchomione

en: Wallpaper Type:
pl: Rodzaj tapety:

en: Wallpaper
pl: Tapeta

en: Slideshow
pl: Pokaz obrazów

en: Password
pl: Hasło

en: Unlock Screen
pl: Odblokuj ekran
