plasma-bigscreen - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
pt: Configurar o Áudio do Plasma

en: Adjust Volume
pt: Ajustar o Volume

en: Exit
pt: Sair

en: Playback Devices
pt: Dispositivos de Reprodução

en: Recording Devices
pt: Dispositivos de Gravação

en: Audio Device Chooser
pt: Selector do Dispositivo de Áudio

en: Press the [←] Back button to return to device selection
pt: Carregue no botão [←] Recuar para voltar à selecção do dispositivo
