plasma-bigscreen - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Connected
pt: Ligado

en: Speed
pt: Velocidade

en: Enter Password For %1
pt: Indique a Senha de %1

en: Password...
pt: Senha...

en: Connect
pt: Ligar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Are you sure you want to forget the network %1?
pt: Tem a certeza que deseja esquecer a rede %1?

en: Forget
pt: Esquecer

en: Refresh
pt: Actualizar

en: Exit
pt: Sair

en: Manage Connections
pt: Gerir as Ligações

en: Configure Plasma wifi
pt: Configurar o Wi-Fi do Plasma
