plasma-bigscreen - en to pt_BR translation catalogue (12 entries)

en: Connected
pt_BR: Conectado

en: Speed
pt_BR: Velocidade

en: Enter Password For %1
pt_BR: Digitar senha para %1

en: Password...
pt_BR: Senha...

en: Connect
pt_BR: Conectar

en: Cancel
pt_BR: Cancelar

en: Are you sure you want to forget the network %1?
pt_BR: Deseja realmente esquecer a rede %1?

en: Forget
pt_BR: Esquecer

en: Refresh
pt_BR: Atualizar

en: Exit
pt_BR: Sair

en: Manage Connections
pt_BR: Gerenciar conexões

en: Configure Plasma wifi
pt_BR: Configurar o Wi-Fi do Plasma
