plasma-bigscreen - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
pt_BR: Configurar áudio do Plasma

en: Adjust Volume
pt_BR: Ajustar volume

en: Exit
pt_BR: Sair

en: Playback Devices
pt_BR: Dispositivos de reprodução

en: Recording Devices
pt_BR: Dispositivos de gravação

en: Audio Device Chooser
pt_BR: Seletor de dispositivo de áudio

en: Press the [←] Back button to return to device selection
pt_BR: Pressione o botão [←] Voltar para retornar à seleção de dispositivos
