plasma-bigscreen - en to pt_BR translation catalogue (15 entries)

en: Connected
pt_BR: Conectado

en: IP Address Details
pt_BR: Detalhes do endereço IP

en: Network information
pt_BR: Informações da rede

en: Connect
pt_BR: Conectar

en: Disconnect
pt_BR: Desconectar

en: Forget network
pt_BR: Esquecer rede

en: Are you sure you want to forget the network %1?
pt_BR: Tem certeza de que deseja esquecer a rede %1?

en: Network details
pt_BR: Detalhes da rede

en: Speed
pt_BR: Velocidade

en: Network
pt_BR: Rede

en: Refresh
pt_BR: Atualizar

en: Connections
pt_BR: Conexões

en: Enter Password For %1
pt_BR: Digite a senha para %1

en: Password…
pt_BR: Senha…

en: Cancel
pt_BR: Cancelar
