plasma-bigscreen - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Configure KDE Connect
ro: Configurează KDE Connect

en: This device is paired
ro: Acest dispozitiv e asociat

en: Unpair
ro: Dezasociază

en: This device is requesting to be paired
ro: Acest dispozitiv cere asocierea

en: Accept
ro: Acceptă

en: Reject
ro: Respinge

en: This device is not paired
ro: Acest dispozitiv nu e asociat

en: Pair
ro: Asociază

en: Pairing request sent to device
ro: Cerere de asociere trimisă la dispozitiv

en: This device is not reachable
ro: Acest dispozitiv nu e accesibil

en: Exit
ro: Ieșire
