plasma-bigscreen - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Connected
ro: Conectat

en: IP Address Details
ro: Detalii adresă IP

en: Network information
ro: Informații despre rețea

en: Connect
ro: Conectează

en: Disconnect
ro: Deconectează

en: Forget network
ro: Uită rețeaua

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ro: Sigur doriți să uitați rețeaua %1?

en: Network details
ro: Detaliile rețelei

en: Speed
ro: Viteză

en: Network
ro: Rețea

en: Refresh
ro: Împrospătează

en: Connections
ro: Conexiuni

en: Enter Password For %1
ro: Introduceți parola pentru %1

en: Password…
ro: Parolă…

en: Cancel
ro: Renunță
