plasma-bigscreen - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Display Configuration
ro: Configurare afișaj

en: Selected display
ro: Afișajul ales

en: Display %1
ro: Afișajul %1

en: Enabled
ro: Activat

en: Screen mode (Resolution & Refresh Rate)
ro: Regim de ecran (rezoluție și rată de împrospătare)

en: Scale
ro: Scalare
